O nas

O Patrick marine

W roku 2005 rozpoczęliśmy swoją działalność w sektorze premium. Przez ponad 10 lat nauczyliśmy się wiele o potrzebach i oczekiwaniach klientów reprezentujących sektor premium. Łodzie oraz design były i zawsze będą naszą pasją. Jesteśmy specjalistami zajmującymi się sprzedażą wyjątkowych łodzi , a przyświecającą nam ideą jest unikalny design i najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów. Praca z wyjątkowymi klientami wymaga specjalnego podejścia, elastyczności i profesjonalizmu które przez ostatnie lata udało nam sie zdobyć.

Od 2009 roku wcześniej znani jako Global Company Group sprzedaliśmy wiele łodzi do Polski jak i za granice dla Polskich klientów.
Stworzyliśmy nowy brand Patrick Marine aby zapewnić szerszą ofertę usług. Reprezentujemy w Polsce jako Exclusive Dealer markę Sanlorenzo, Bluegame, Fairline, Axopar i Marian. Wszystkie te wyselekcjonowane przez nas marki pomimo, że reprezentują różne produkty łączą wspólne cechy a jest to niepowtarzalny design oraz najwyższa jakość.

Świadczymy usługi pełnej obsługi jachtu, organizujemy miejsca postojowe w marinach oraz czartery w najciekawszych i najpiękniejszych europejskich rejonach.
Od 2016 roku działamy partnersko z firmą Monaco Marine, gdzie mamy swoja bazę do obsługi klientów na południu Francji. Współpracujemy również z wieloma marinami w całej Europie oraz kilkoma marinami w Polsce.

W 2017 roku otworzyliśmy nasz koncepcyjny showroom, mieszczący się przy ul. Wiertniczej 155 w Warszawie do którego serdecznie zapraszamy.

demon2

Serdecznie Zapraszam
CEO & FOUNDER

Patryk Uznanski

Wirtualny spacer

Zdjęcia 360

Galeria